Eengezinswoning, tussenwoning Harpstraat 16 Nijmegen

Harpstraat 16, 6544 XS Nijmegen

114 m² Bouwjaar 1965 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Harpstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 260 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
260 m²
Inhoud
340 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Harpstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Harpstraat 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
112.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.2%
CO₂-emissie
31.82 kg/m²

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

7625 Inwoners
4075 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3695 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Neerbosch-Oost
31% Koopwoningen
5.071 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Harpstraat 16

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Harpstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Harpstraat 16?

De prijsindicatie voor Harpstraat 16 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Neerbosch-Oost is €252.000. Dat komt neer op circa €2.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Harpstraat 16 zich tot de wijk Neerbosch-Oost?

Harpstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 114 m² in de wijk Neerbosch-Oost. De buurt telt 3.695 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.071 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Harpstraat 16?

Harpstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Neerbosch-Oost, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Harpstraat 16 vergeleken met de buurt?

Harpstraat 16 heeft 114 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Het perceel is 260 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Neerbosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Harpstraat 16 en wat betekent dat?

Harpstraat 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Harpstraat 16?

Harpstraat 16 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Neerbosch-Oost?

De wijk Neerbosch-Oost in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 7.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neerbosch-Oost?

Vanuit Harpstraat 16 in Neerbosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3 km.