Bungalow, geschakelde woning Fanfarestraat 65 Nijmegen

Fanfarestraat 65, 6544 NV Nijmegen

55 m² Bouwjaar 1969 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Fanfarestraat 65 is een bungalow, geschakelde woning in Nijmegen, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m², een perceel van 142 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
55 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
165 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Fanfarestraat 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fanfarestraat 65

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.1
CO₂-emissie
4228.55 kg/m²

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

7625 Inwoners
4075 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3695 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Neerbosch-Oost
31% Koopwoningen
5.071 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fanfarestraat 65

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Fanfarestraat 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Fanfarestraat 65?

De prijsindicatie voor Fanfarestraat 65 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Neerbosch-Oost is €252.000. Dat komt neer op circa €4.582 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fanfarestraat 65 zich tot de wijk Neerbosch-Oost?

Fanfarestraat 65 is een bungalow, geschakelde woning van 55 m² in de wijk Neerbosch-Oost. De buurt telt 3.695 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.071 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fanfarestraat 65?

Fanfarestraat 65 is een bungalow, geschakelde woning in Neerbosch-Oost, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Fanfarestraat 65 vergeleken met de buurt?

Fanfarestraat 65 heeft 55 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Neerbosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fanfarestraat 65 en wat betekent dat?

Fanfarestraat 65 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-07-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4228.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fanfarestraat 65?

Fanfarestraat 65 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Neerbosch-Oost?

De wijk Neerbosch-Oost in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 7.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neerbosch-Oost?

Vanuit Fanfarestraat 65 in Neerbosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3 km.