Streetview Uranusstraat 41 Nijmegen

Uranusstraat 41, 6543 XR Nijmegen

130 m² Bouwjaar 1964 5 kamers Label F

Uranusstraat 41 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 296 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
296 m²
Inhoud
528 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Uranusstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Uranusstraat 41

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Nijmegen

6005 Inwoners
3375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2970 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Heseveld
47% Koopwoningen
6.223 Inwoners per km²

Locatie van Uranusstraat 41

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Uranusstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Uranusstraat 41?

De prijsindicatie voor Uranusstraat 41 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Heseveld is €324.000. Dat komt neer op circa €2.492 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uranusstraat 41 zich tot de wijk Heseveld?

Uranusstraat 41 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Heseveld. De buurt telt 2.970 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uranusstraat 41?

Uranusstraat 41 is een woonhuis in Heseveld, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Uranusstraat 41 vergeleken met de buurt?

Uranusstraat 41 heeft 130 m² woonoppervlakte en 528 m³ inhoud. Het perceel is 296 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Heseveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Uranusstraat 41 en wat betekent dat?

Uranusstraat 41 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Uranusstraat 41?

Uranusstraat 41 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Heseveld?

De wijk Heseveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heseveld?

Vanuit Uranusstraat 41 in Heseveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heseveld?