Portiekflat (appartement) Neptunusstraat 42 Nijmegen

Neptunusstraat 42, 6543 WZ Nijmegen

70 m² Bouwjaar 1960 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Neptunusstraat 42 is een portiekflat (appartement) in Nijmegen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
210 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Neptunusstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Neptunusstraat 42

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
226.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
342.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.01 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Nijmegen

6005 Inwoners
3375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2970 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Heseveld
47% Koopwoningen
6.223 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Neptunusstraat 42

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Neptunusstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Neptunusstraat 42?

De prijsindicatie voor Neptunusstraat 42 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Heseveld is €324.000. Dat komt neer op circa €4.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Neptunusstraat 42 zich tot de wijk Heseveld?

Neptunusstraat 42 is een portiekflat (appartement) van 70 m² in de wijk Heseveld. De buurt telt 2.970 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Neptunusstraat 42?

Neptunusstraat 42 is een portiekflat (appartement) in Heseveld, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Neptunusstraat 42 vergeleken met de buurt?

Neptunusstraat 42 heeft 70 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Heseveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Neptunusstraat 42 en wat betekent dat?

Neptunusstraat 42 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-01-29. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Neptunusstraat 42?

Neptunusstraat 42 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Heseveld?

De wijk Heseveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heseveld?

Vanuit Neptunusstraat 42 in Heseveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.