Portiekflat (appartement) Plutostraat 153 Nijmegen

Plutostraat 153, 6543 WN Nijmegen

62 m² Bouwjaar 1961 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Plutostraat 153 is een portiekflat (appartement) in Nijmegen, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
207 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Plutostraat 153

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plutostraat 153

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
112.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
256.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.29 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Nijmegen

6005 Inwoners
3375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2970 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Heseveld
47% Koopwoningen
6.223 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Plutostraat 153

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Plutostraat 153

Wat is de geschatte woningwaarde van Plutostraat 153?

De prijsindicatie voor Plutostraat 153 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Heseveld is €324.000. Dat komt neer op circa €5.226 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plutostraat 153 zich tot de wijk Heseveld?

Plutostraat 153 is een portiekflat (appartement) van 62 m² in de wijk Heseveld. De buurt telt 2.970 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plutostraat 153?

Plutostraat 153 is een portiekflat (appartement) in Heseveld, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Plutostraat 153 vergeleken met de buurt?

Plutostraat 153 heeft 62 m² woonoppervlakte en 207 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Heseveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plutostraat 153 en wat betekent dat?

Plutostraat 153 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Plutostraat 153?

Plutostraat 153 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Heseveld?

De wijk Heseveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heseveld?

Vanuit Plutostraat 153 in Heseveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.