Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 315 m²
- Inhoud
- 340 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Seringenstraat 56 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 315 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Seringenstraat 56
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
3.1 kmDe prijsindicatie voor Seringenstraat 56 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Heseveld is €324.000. Dat komt neer op circa €2.893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSeringenstraat 56 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Heseveld. De buurt telt 2.970 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.223 inwoners per km².
Seringenstraat 56 is een woonhuis in Heseveld, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Seringenstraat 56 heeft 112 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Het perceel is 315 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Heseveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Seringenstraat 56 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.57 kg/jaar.
Seringenstraat 56 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Heseveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Seringenstraat 56 in Heseveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Seringenstraat 56: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.