Streetview Klimopstraat 6 A Nijmegen

Klimopstraat 6 A, 6543 SK Nijmegen

40 m² Bouwjaar 1955 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Klimopstraat 6 A is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
40 m²
Inhoud
139 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Klimopstraat 6 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klimopstraat 6 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Nijmegen

6005 Inwoners
3375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2970 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Heseveld
47% Koopwoningen
6.223 Inwoners per km²

Locatie van Klimopstraat 6 A

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Klimopstraat 6 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Klimopstraat 6 A?

De gemiddelde woningwaarde in Heseveld is €324.000. Dat komt neer op circa €8.100 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klimopstraat 6 A zich tot de wijk Heseveld?

Klimopstraat 6 A is een appartement van 40 m² in de wijk Heseveld. De buurt telt 2.970 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klimopstraat 6 A?

Klimopstraat 6 A is een appartement in Heseveld, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Klimopstraat 6 A vergeleken met de buurt?

Klimopstraat 6 A heeft 40 m² woonoppervlakte en 139 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Heseveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klimopstraat 6 A en wat betekent dat?

Klimopstraat 6 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Klimopstraat 6 A?

Klimopstraat 6 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Heseveld?

De wijk Heseveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heseveld?

Vanuit Klimopstraat 6 A in Heseveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heseveld?