Eengezinswoning, hoekwoning Oude Graafseweg 154 Nijmegen

Oude Graafseweg 154, 6543 PW Nijmegen

95 m² Bouwjaar 1927 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Oude Graafseweg 154 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nijmegen, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 343 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
343 m²
Inhoud
417 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oude Graafseweg 154

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Graafseweg 154

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en elektrische verwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Nijmegen

6005 Inwoners
3375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2970 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Heseveld
47% Koopwoningen
6.223 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Graafseweg 154

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Oude Graafseweg 154

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Graafseweg 154?

De prijsindicatie voor Oude Graafseweg 154 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Heseveld is €324.000. Dat komt neer op circa €3.411 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Graafseweg 154 zich tot de wijk Heseveld?

Oude Graafseweg 154 is een eengezinswoning, hoekwoning van 95 m² in de wijk Heseveld. De buurt telt 2.970 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Graafseweg 154?

Oude Graafseweg 154 is een eengezinswoning, hoekwoning in Heseveld, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Graafseweg 154 vergeleken met de buurt?

Oude Graafseweg 154 heeft 95 m² woonoppervlakte en 417 m³ inhoud. Het perceel is 343 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Heseveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Graafseweg 154 en wat betekent dat?

Oude Graafseweg 154 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Graafseweg 154?

Oude Graafseweg 154 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Heseveld?

De wijk Heseveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heseveld?

Vanuit Oude Graafseweg 154 in Heseveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.