Streetview Kaaplandstraat 24 Nijmegen

Kaaplandstraat 24, 6543 PE Nijmegen

152 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Kaaplandstraat 24 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 300 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kaaplandstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaaplandstraat 24

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Nijmegen

6005 Inwoners
3375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2970 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Heseveld
47% Koopwoningen
6.223 Inwoners per km²

Locatie van Kaaplandstraat 24

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Kaaplandstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaaplandstraat 24?

De prijsindicatie voor Kaaplandstraat 24 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Heseveld is €324.000. Dat komt neer op circa €2.132 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaaplandstraat 24 zich tot de wijk Heseveld?

Kaaplandstraat 24 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Heseveld. De buurt telt 2.970 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaaplandstraat 24?

Kaaplandstraat 24 is een woonhuis in Heseveld, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kaaplandstraat 24 vergeleken met de buurt?

Kaaplandstraat 24 heeft 152 m² woonoppervlakte. Het perceel is 300 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Heseveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaaplandstraat 24 en wat betekent dat?

Kaaplandstraat 24 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Kaaplandstraat 24?

Kaaplandstraat 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Heseveld?

De wijk Heseveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heseveld?

Vanuit Kaaplandstraat 24 in Heseveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heseveld?