Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 487 m²
Kerkstraat 95 C is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 487 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 95 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
2.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hees is €413.000. Dat komt neer op circa €848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKerkstraat 95 C is een woonhuis van 487 m² in de wijk Hees. De buurt telt 1.467 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.746 inwoners per km².
Kerkstraat 95 C is een woonhuis in Hees, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kerkstraat 95 C heeft 487 m² woonoppervlakte. In Hees ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kerkstraat 95 C heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Hees in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Kerkstraat 95 C in Hees bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkstraat 95 C: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Hees: restaurant (0.4 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Kerkstraat 95 C bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hees. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1932, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.