Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 356 m²
Dennenstraat 99 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 356 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dennenstraat 99
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Neerbosch-Oost is €252.000. Dat komt neer op circa €1.050 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDennenstraat 99 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Neerbosch-Oost. De buurt telt 3.695 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.071 inwoners per km².
Dennenstraat 99 is een woonhuis in Neerbosch-Oost, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Dennenstraat 99 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 356 m². In Neerbosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Neerbosch-Oost in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 7.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Dennenstraat 99 in Neerbosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dennenstraat 99: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Neerbosch-Oost: restaurant (1.3 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Dennenstraat 99 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Neerbosch-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2009, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.