Streetview Dennenstraat 71 Nijmegen

Dennenstraat 71, 6543 JP Nijmegen

376 m² Bouwjaar 1889

Dennenstraat 71 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 376 m² en een perceel van 1032 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1889
Woonoppervlakte
376 m²
Perceeloppervlakte
1032 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Dennenstraat 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

7625 Inwoners
4075 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3695 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Neerbosch-Oost
31% Koopwoningen
5.071 Inwoners per km²

Locatie van Dennenstraat 71

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Dennenstraat 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Dennenstraat 71?

De gemiddelde woningwaarde in Neerbosch-Oost is €252.000. Dat komt neer op circa €670 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dennenstraat 71 zich tot de wijk Neerbosch-Oost?

Dennenstraat 71 is een woonhuis van 376 m² in de wijk Neerbosch-Oost. De buurt telt 3.695 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.071 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dennenstraat 71?

Dennenstraat 71 is een woonhuis in Neerbosch-Oost, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dennenstraat 71 vergeleken met de buurt?

Dennenstraat 71 heeft 376 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1032 m². In Neerbosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Neerbosch-Oost?

De wijk Neerbosch-Oost in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 7.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neerbosch-Oost?

Vanuit Dennenstraat 71 in Neerbosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Neerbosch-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dennenstraat 71: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Neerbosch-Oost?

Recreatie nabij Neerbosch-Oost: restaurant (1.3 km), cafe (1.6 km).