Streetview Rosa de Limastraat 24 Nijmegen

Rosa de Limastraat 24, 6543 JG Nijmegen

44 m² Bouwjaar 1981

Rosa de Limastraat 24 is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
44 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rosa de Limastraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

7625 Inwoners
4075 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3695 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Neerbosch-Oost
31% Koopwoningen
5.071 Inwoners per km²

Locatie van Rosa de Limastraat 24

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Rosa de Limastraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Rosa de Limastraat 24?

De gemiddelde woningwaarde in Neerbosch-Oost is €252.000. Dat komt neer op circa €5.727 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rosa de Limastraat 24 zich tot de wijk Neerbosch-Oost?

Rosa de Limastraat 24 is een appartement van 44 m² in de wijk Neerbosch-Oost. De buurt telt 3.695 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.071 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rosa de Limastraat 24?

Rosa de Limastraat 24 is een appartement in Neerbosch-Oost, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rosa de Limastraat 24 vergeleken met de buurt?

Rosa de Limastraat 24 heeft 44 m² woonoppervlakte. In Neerbosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Neerbosch-Oost?

De wijk Neerbosch-Oost in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 7.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neerbosch-Oost?

Vanuit Rosa de Limastraat 24 in Neerbosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Neerbosch-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rosa de Limastraat 24: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Neerbosch-Oost?

Recreatie nabij Neerbosch-Oost: restaurant (1.3 km), cafe (1.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Rosa de Limastraat 24?