Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2014
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 254 m²
Henk van Tienhovenstraat 2 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 254 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Henk van Tienhovenstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
4.3 kmDe prijsindicatie voor Henk van Tienhovenstraat 2 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Neerbosch-Oost is €252.000. Dat komt neer op circa €1.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHenk van Tienhovenstraat 2 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Neerbosch-Oost. De buurt telt 3.695 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.071 inwoners per km².
Henk van Tienhovenstraat 2 is een woonhuis in Neerbosch-Oost, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Henk van Tienhovenstraat 2 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 254 m². In Neerbosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Neerbosch-Oost in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 7.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Henk van Tienhovenstraat 2 in Neerbosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Henk van Tienhovenstraat 2: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Neerbosch-Oost: restaurant (1.3 km), cafe (1.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €280.000 tot €330.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Neerbosch-Oost is €252.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.