Hoekwoning Koninginnelaan 56 Nijmegen

Koninginnelaan 56, 6542 ZT Nijmegen

82 m² Bouwjaar 1897 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Koninginnelaan 56 is een hoekwoning in Nijmegen, gebouwd in 1897. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 168 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €349.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1897
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
433 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Koninginnelaan 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginnelaan 56

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Nijmegen

6260 Inwoners
3400 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2756 Woningvoorraad
€349.000 Gem. woningwaarde Wolfskuil
40% Koopwoningen
8.208 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koninginnelaan 56

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Koninginnelaan 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginnelaan 56?

De prijsindicatie voor Koninginnelaan 56 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Wolfskuil is €349.000. Dat komt neer op circa €4.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginnelaan 56 zich tot de wijk Wolfskuil?

Koninginnelaan 56 is een hoekwoning van 82 m² in de wijk Wolfskuil. De buurt telt 2.756 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.208 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginnelaan 56?

Koninginnelaan 56 is een hoekwoning in Wolfskuil, gebouwd in 1897 (129 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koninginnelaan 56 vergeleken met de buurt?

Koninginnelaan 56 heeft 82 m² woonoppervlakte en 433 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Wolfskuil ligt de gemiddelde woningwaarde op €349.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginnelaan 56 en wat betekent dat?

Koninginnelaan 56 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-08-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koninginnelaan 56?

Koninginnelaan 56 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Wolfskuil?

De wijk Wolfskuil in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €349.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wolfskuil?

Vanuit Koninginnelaan 56 in Wolfskuil bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.