Eengezinswoning, hoekwoning Tweede Oude Heselaan 219 Nijmegen

Tweede Oude Heselaan 219, 6542 VG Nijmegen

201 m² Bouwjaar 1934 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Tweede Oude Heselaan 219 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nijmegen, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 106 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €349.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
106 m²
Inhoud
734 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Tweede Oude Heselaan 219

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Oude Heselaan 219

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning aanwezig en dubbele bewoning mogelijk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (26.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Nijmegen

6260 Inwoners
3400 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2756 Woningvoorraad
€349.000 Gem. woningwaarde Wolfskuil
40% Koopwoningen
8.208 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tweede Oude Heselaan 219

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Tweede Oude Heselaan 219

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Oude Heselaan 219?

De prijsindicatie voor Tweede Oude Heselaan 219 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Wolfskuil is €349.000. Dat komt neer op circa €1.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Oude Heselaan 219 zich tot de wijk Wolfskuil?

Tweede Oude Heselaan 219 is een eengezinswoning, hoekwoning van 201 m² in de wijk Wolfskuil. De buurt telt 2.756 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.208 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Oude Heselaan 219?

Tweede Oude Heselaan 219 is een eengezinswoning, hoekwoning in Wolfskuil, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tweede Oude Heselaan 219 vergeleken met de buurt?

Tweede Oude Heselaan 219 heeft 201 m² woonoppervlakte en 734 m³ inhoud. Het perceel is 106 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Wolfskuil ligt de gemiddelde woningwaarde op €349.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Oude Heselaan 219 en wat betekent dat?

Tweede Oude Heselaan 219 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tweede Oude Heselaan 219?

Tweede Oude Heselaan 219 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 26 m².

Hoe is de woningmarkt in Wolfskuil?

De wijk Wolfskuil in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €349.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wolfskuil?