Streetview Vlietstraat 24 B Nijmegen

Vlietstraat 24 B, 6542 SM Nijmegen

39 m² Bouwjaar 1969 Label A

Vlietstraat 24 B is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
39 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vlietstraat 24 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlietstraat 24 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Nijmegen

3080 Inwoners
1620 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1467 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Hees
55% Koopwoningen
3.746 Inwoners per km²

Locatie van Vlietstraat 24 B

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Vlietstraat 24 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlietstraat 24 B?

De gemiddelde woningwaarde in Hees is €413.000. Dat komt neer op circa €10.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlietstraat 24 B zich tot de wijk Hees?

Vlietstraat 24 B is een appartement van 39 m² in de wijk Hees. De buurt telt 1.467 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.746 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlietstraat 24 B?

Vlietstraat 24 B is een appartement in Hees, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vlietstraat 24 B vergeleken met de buurt?

Vlietstraat 24 B heeft 39 m² woonoppervlakte. In Hees ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlietstraat 24 B en wat betekent dat?

Vlietstraat 24 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Hees?

De wijk Hees in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hees?

Vanuit Vlietstraat 24 B in Hees bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hees?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vlietstraat 24 B: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hees?