Streetview Palmstraat 47 Nijmegen

Palmstraat 47, 6542 JW Nijmegen

73 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Palmstraat 47 is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 121 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €349.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
121 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Palmstraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Palmstraat 47

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Nijmegen

6260 Inwoners
3400 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2756 Woningvoorraad
€349.000 Gem. woningwaarde Wolfskuil
40% Koopwoningen
8.208 Inwoners per km²

Locatie van Palmstraat 47

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Palmstraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Palmstraat 47?

De prijsindicatie voor Palmstraat 47 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Wolfskuil is €349.000. Dat komt neer op circa €4.781 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Palmstraat 47 zich tot de wijk Wolfskuil?

Palmstraat 47 is een appartement van 73 m² in de wijk Wolfskuil. De buurt telt 2.756 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.208 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Palmstraat 47?

Palmstraat 47 is een appartement in Wolfskuil, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Palmstraat 47 vergeleken met de buurt?

Palmstraat 47 heeft 73 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 121 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Wolfskuil ligt de gemiddelde woningwaarde op €349.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Palmstraat 47 en wat betekent dat?

Palmstraat 47 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-09-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Palmstraat 47?

Palmstraat 47 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wolfskuil?

De wijk Wolfskuil in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €349.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wolfskuil?

Vanuit Palmstraat 47 in Wolfskuil bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.