Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Voorstadslaan 204 Nijmegen

Voorstadslaan 204, 6541 SX Nijmegen

90 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Voorstadslaan 204 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Nijmegen, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 194 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
194 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Voorstadslaan 204

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorstadslaan 204

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.79 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Nijmegen

9220 Inwoners
5405 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
4900 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Biezen
30% Koopwoningen
8.804 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voorstadslaan 204

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Voorstadslaan 204

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorstadslaan 204?

De prijsindicatie voor Voorstadslaan 204 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Biezen is €347.000. Dat komt neer op circa €3.856 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorstadslaan 204 zich tot de wijk Biezen?

Voorstadslaan 204 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 90 m² in de wijk Biezen. De buurt telt 4.900 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.804 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorstadslaan 204?

Voorstadslaan 204 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Biezen, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Voorstadslaan 204 vergeleken met de buurt?

Voorstadslaan 204 heeft 90 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 194 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Biezen ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorstadslaan 204 en wat betekent dat?

Voorstadslaan 204 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorstadslaan 204?

Voorstadslaan 204 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Biezen?