Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Inhoud
- 149 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Krayenhofflaan 281 A is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Krayenhofflaan 281 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor Krayenhofflaan 281 A ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Biezen is €347.000. Dat komt neer op circa €7.082 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKrayenhofflaan 281 A is een appartement van 49 m² in de wijk Biezen. De buurt telt 4.900 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.804 inwoners per km².
Krayenhofflaan 281 A is een appartement in Biezen, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Krayenhofflaan 281 A heeft 49 m² woonoppervlakte en 149 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Biezen ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Krayenhofflaan 281 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Krayenhofflaan 281 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Biezen in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 9.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Krayenhofflaan 281 A in Biezen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Krayenhofflaan 281 A: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.