Eengezinswoning, eindwoning Laan van Oost-Indië 326 Nijmegen

Laan van Oost-Indië 326, 6541 GZ Nijmegen

168 m² Bouwjaar 2018 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Laan van Oost-Indië 326 is een eengezinswoning, eindwoning in Nijmegen, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 115 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
597 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Laan van Oost-Indië 326

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Oost-Indië 326

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Nijmegen

680 Inwoners
310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
284 Woningvoorraad
€520.000 Gem. woningwaarde Haven- en industrieterrein
63% Koopwoningen
287 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Oost-Indië 326

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Laan van Oost-Indië 326

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Oost-Indië 326?

De prijsindicatie voor Laan van Oost-Indië 326 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Haven- en industrieterrein is €520.000. Dat komt neer op circa €3.095 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Oost-Indië 326 zich tot de wijk Haven- en industrieterrein?

Laan van Oost-Indië 326 is een eengezinswoning, eindwoning van 168 m² in de wijk Haven- en industrieterrein. De buurt telt 284 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 287 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Oost-Indië 326?

Laan van Oost-Indië 326 is een eengezinswoning, eindwoning in Haven- en industrieterrein, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laan van Oost-Indië 326 vergeleken met de buurt?

Laan van Oost-Indië 326 heeft 168 m² woonoppervlakte en 597 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Haven- en industrieterrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Oost-Indië 326 en wat betekent dat?

Laan van Oost-Indië 326 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-02-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Oost-Indië 326?

Laan van Oost-Indië 326 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Haven- en industrieterrein?

De wijk Haven- en industrieterrein in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.