Streetview Wilhelm Linnemannstraat 71 Nijmegen

Wilhelm Linnemannstraat 71, 6541 GT Nijmegen

123 m² Bouwjaar 2016 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Wilhelm Linnemannstraat 71 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
72 m²
Inhoud
433 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wilhelm Linnemannstraat 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelm Linnemannstraat 71

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.77
CO₂-emissie
3726.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Nijmegen

680 Inwoners
310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
284 Woningvoorraad
€520.000 Gem. woningwaarde Haven- en industrieterrein
63% Koopwoningen
287 Inwoners per km²

Locatie van Wilhelm Linnemannstraat 71

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Wilhelm Linnemannstraat 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelm Linnemannstraat 71?

De gemiddelde woningwaarde in Haven- en industrieterrein is €520.000. Dat komt neer op circa €4.228 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelm Linnemannstraat 71 zich tot de wijk Haven- en industrieterrein?

Wilhelm Linnemannstraat 71 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Haven- en industrieterrein. De buurt telt 284 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 287 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelm Linnemannstraat 71?

Wilhelm Linnemannstraat 71 is een woonhuis in Haven- en industrieterrein, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wilhelm Linnemannstraat 71 vergeleken met de buurt?

Wilhelm Linnemannstraat 71 heeft 123 m² woonoppervlakte en 433 m³ inhoud. Het perceel is 72 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Haven- en industrieterrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelm Linnemannstraat 71 en wat betekent dat?

Wilhelm Linnemannstraat 71 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-01-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3726.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelm Linnemannstraat 71?

Wilhelm Linnemannstraat 71 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Haven- en industrieterrein?

De wijk Haven- en industrieterrein in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haven- en industrieterrein?