Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 598 m²
- Inhoud
- 403 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Oostkanaaldijk 362 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 598 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €520.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oostkanaaldijk 362
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Oostkanaaldijk 362 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Haven- en industrieterrein is €520.000. Dat komt neer op circa €4.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOostkanaaldijk 362 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Haven- en industrieterrein. De buurt telt 284 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 287 inwoners per km².
Oostkanaaldijk 362 is een woonhuis in Haven- en industrieterrein, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oostkanaaldijk 362 heeft 126 m² woonoppervlakte en 403 m³ inhoud. Het perceel is 598 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Haven- en industrieterrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €520.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oostkanaaldijk 362 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-11-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Oostkanaaldijk 362 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Haven- en industrieterrein in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €520.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Oostkanaaldijk 362 in Haven- en industrieterrein bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.