Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2026
- Woonoppervlakte
- 33 m²
- Inhoud
- 113 m³
- Kamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €260.000 tot €310.000
- Daktype
- Samengesteld dak bedekt met pannen
- Ligging
- In woonwijk
Weurtseweg 155 is een bovenwoning in Nijmegen, gebouwd in 2026. De woning heeft een woonoppervlakte van 33 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weurtseweg 155
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2 kmBen je op zoek naar een moderne studio van alle gemakken voorzien met privé dakterras?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Weurtseweg 155 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Biezen is €347.000. Dat komt neer op circa €10.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeurtseweg 155 is een bovenwoning van 33 m² in de wijk Biezen. De buurt telt 4.900 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.804 inwoners per km².
Weurtseweg 155 is een bovenwoning in Biezen, gebouwd in 2026 (0 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Weurtseweg 155 heeft 33 m² woonoppervlakte en 113 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Biezen ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weurtseweg 155 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Weurtseweg 155 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Biezen in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 9.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Weurtseweg 155 in Biezen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weurtseweg 155: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Biezen: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).