Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1802
- Woonoppervlakte
- 300 m²
- Perceeloppervlakte
- 1500 m²
- Inhoud
- 2000 m³
- Kamers
- 8
Zwanenveld 3202 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1802. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 1500 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zwanenveld 3202
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
6.3 kmDe prijsindicatie voor Zwanenveld 3202 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Zwanenveld is €242.000. Dat komt neer op circa €807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZwanenveld 3202 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Zwanenveld. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.650 inwoners per km².
Zwanenveld 3202 is een woonhuis in Zwanenveld, gebouwd in 1802 (224 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zwanenveld 3202 heeft 300 m² woonoppervlakte en 2000 m³ inhoud. Het perceel is 1500 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Zwanenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zwanenveld 3202 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Zwanenveld 3202 heeft 8 kamers.
De wijk Zwanenveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 4.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Zwanenveld 3202 in Zwanenveld bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zwanenveld 3202: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.1 km.