Portiekflat Valkenaerhof 46 Nijmegen

Valkenaerhof 46, 6538 TE Nijmegen

94 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Valkenaerhof 46 is een portiekflat in Nijmegen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Valkenaerhof 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenaerhof 46

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
71.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
113.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
20.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

5370 Inwoners
2540 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2441 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde De Kamp
58% Koopwoningen
4.759 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkenaerhof 46

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Valkenaerhof 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenaerhof 46?

De prijsindicatie voor Valkenaerhof 46 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kamp is €287.000. Dat komt neer op circa €3.053 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenaerhof 46 zich tot de wijk De Kamp?

Valkenaerhof 46 is een portiekflat van 94 m² in de wijk De Kamp. De buurt telt 2.441 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.759 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenaerhof 46?

Valkenaerhof 46 is een portiekflat in De Kamp, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Valkenaerhof 46 vergeleken met de buurt?

Valkenaerhof 46 heeft 94 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Kamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenaerhof 46 en wat betekent dat?

Valkenaerhof 46 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenaerhof 46?

Valkenaerhof 46 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Kamp?

De wijk De Kamp in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 5.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kamp?

Vanuit Valkenaerhof 46 in De Kamp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.