Eengezinswoning, tussenwoning Lankforst 2506 Nijmegen

Lankforst 2506, 6538 GW Nijmegen

122 m² Bouwjaar 1969 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Lankforst 2506 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 171 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lankforst 2506

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lankforst 2506

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (88.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

1900 Inwoners
995 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1018 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Lankforst
42% Koopwoningen
4.292 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lankforst 2506

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Lankforst 2506

Wat is de geschatte woningwaarde van Lankforst 2506?

De prijsindicatie voor Lankforst 2506 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Lankforst is €268.000. Dat komt neer op circa €2.197 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lankforst 2506 zich tot de wijk Lankforst?

Lankforst 2506 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Lankforst. De buurt telt 1.018 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.292 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lankforst 2506?

Lankforst 2506 is een eengezinswoning, tussenwoning in Lankforst, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lankforst 2506 vergeleken met de buurt?

Lankforst 2506 heeft 122 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Lankforst ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lankforst 2506 en wat betekent dat?

Lankforst 2506 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-06-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lankforst 2506?

Lankforst 2506 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 88 m².

Hoe is de woningmarkt in Lankforst?

De wijk Lankforst in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lankforst?

Vanuit Lankforst 2506 in Lankforst bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.