Eengezinswoning, hoekwoning Lankforst 1127 Nijmegen

Lankforst 1127, 6538 GA Nijmegen

126 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Lankforst 1127 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nijmegen, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 245 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
451 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lankforst 1127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lankforst 1127

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.7 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

1900 Inwoners
995 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1018 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Lankforst
42% Koopwoningen
4.292 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lankforst 1127

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Lankforst 1127

Wat is de geschatte woningwaarde van Lankforst 1127?

De prijsindicatie voor Lankforst 1127 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Lankforst is €268.000. Dat komt neer op circa €2.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lankforst 1127 zich tot de wijk Lankforst?

Lankforst 1127 is een eengezinswoning, hoekwoning van 126 m² in de wijk Lankforst. De buurt telt 1.018 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.292 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lankforst 1127?

Lankforst 1127 is een eengezinswoning, hoekwoning in Lankforst, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lankforst 1127 vergeleken met de buurt?

Lankforst 1127 heeft 126 m² woonoppervlakte en 451 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Lankforst ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lankforst 1127 en wat betekent dat?

Lankforst 1127 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lankforst 1127?

Lankforst 1127 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 48 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Lankforst?

De wijk Lankforst in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lankforst?

Vanuit Lankforst 1127 in Lankforst bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.