Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 222 m²
Tolrechtstraat 40 is een woning in Nijmegen. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tolrechtstraat 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Staddijk is €341.000. Dat komt neer op circa €1.536 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTolrechtstraat 40 is een woning van 222 m² in de wijk Staddijk. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 120 inwoners per km².
Tolrechtstraat 40 heeft 222 m² woonoppervlakte. In Staddijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Staddijk in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Tolrechtstraat 40 in Staddijk bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tolrechtstraat 40: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 3.3 km.
Recreatie nabij Staddijk: restaurant (1.3 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Tolrechtstraat 40 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Staddijk. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen