Eengezinswoning, tussenwoning Tolhuis 3219 Nijmegen

Tolhuis 3219, 6537 ND Nijmegen

156 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Tolhuis 3219 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 144 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
513 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tolhuis 3219

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tolhuis 3219

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.8 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Nijmegen

3565 Inwoners
1825 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1764 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Tolhuis
47% Koopwoningen
4.379 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tolhuis 3219

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Tolhuis 3219

Wat is de geschatte woningwaarde van Tolhuis 3219?

De prijsindicatie voor Tolhuis 3219 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolhuis is €269.000. Dat komt neer op circa €1.724 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tolhuis 3219 zich tot de wijk Tolhuis?

Tolhuis 3219 is een eengezinswoning, tussenwoning van 156 m² in de wijk Tolhuis. De buurt telt 1.764 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.379 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tolhuis 3219?

Tolhuis 3219 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tolhuis, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tolhuis 3219 vergeleken met de buurt?

Tolhuis 3219 heeft 156 m² woonoppervlakte en 513 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Tolhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tolhuis 3219 en wat betekent dat?

Tolhuis 3219 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tolhuis 3219?

Tolhuis 3219 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Tolhuis?

De wijk Tolhuis in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tolhuis?

Vanuit Tolhuis 3219 in Tolhuis bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.