Hoekwoning Meijhorst 6159 Nijmegen

Meijhorst 6159, 6537 LN Nijmegen

129 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Meijhorst 6159 is een hoekwoning in Nijmegen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 258 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
258 m²
Inhoud
451 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Meijhorst 6159

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meijhorst 6159

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Nijmegen

3395 Inwoners
1660 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1661 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Meijhorst
22% Koopwoningen
5.910 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meijhorst 6159

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Meijhorst 6159

Wat is de geschatte woningwaarde van Meijhorst 6159?

De prijsindicatie voor Meijhorst 6159 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Meijhorst is €227.000. Dat komt neer op circa €1.760 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meijhorst 6159 zich tot de wijk Meijhorst?

Meijhorst 6159 is een hoekwoning van 129 m² in de wijk Meijhorst. De buurt telt 1.661 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.910 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meijhorst 6159?

Meijhorst 6159 is een hoekwoning in Meijhorst, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Meijhorst 6159 vergeleken met de buurt?

Meijhorst 6159 heeft 129 m² woonoppervlakte en 451 m³ inhoud. Het perceel is 258 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Meijhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meijhorst 6159 en wat betekent dat?

Meijhorst 6159 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Meijhorst 6159?

Meijhorst 6159 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Meijhorst?

De wijk Meijhorst in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meijhorst?

Vanuit Meijhorst 6159 in Meijhorst bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2 km.