Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 560 m²
- Inhoud
- 635 m³
- Kamers
- 8
Aldenhof 5114 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 560 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aldenhof 5114
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
6.6 kmDe prijsindicatie voor Aldenhof 5114 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Aldenhof is €257.000. Dat komt neer op circa €1.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAldenhof 5114 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Aldenhof. De buurt telt 1.135 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.445 inwoners per km².
Aldenhof 5114 is een woonhuis in Aldenhof, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Aldenhof 5114 heeft 188 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 560 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Aldenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Aldenhof 5114 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Aldenhof 5114 heeft 8 kamers.
De wijk Aldenhof in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Aldenhof 5114 in Aldenhof bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Aldenhof 5114: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Aldenhof: restaurant (1.4 km), cafe (1.6 km).