Streetview Aldenhof 6607 Nijmegen

Aldenhof 6607, 6537 CV Nijmegen

10 m² Bouwjaar 1969 Label D

Aldenhof 6607 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 10 m² en een perceel van 151 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
10 m²
Perceeloppervlakte
151 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Aldenhof 6607

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aldenhof 6607

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Nijmegen

2525 Inwoners
1185 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1135 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Aldenhof
36% Koopwoningen
5.445 Inwoners per km²

Locatie van Aldenhof 6607

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Aldenhof 6607

Wat is de geschatte woningwaarde van Aldenhof 6607?

De gemiddelde woningwaarde in Aldenhof is €257.000. Dat komt neer op circa €25.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aldenhof 6607 zich tot de wijk Aldenhof?

Aldenhof 6607 is een woonhuis van 10 m² in de wijk Aldenhof. De buurt telt 1.135 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.445 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aldenhof 6607?

Aldenhof 6607 is een woonhuis in Aldenhof, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Aldenhof 6607 vergeleken met de buurt?

Aldenhof 6607 heeft 10 m² woonoppervlakte. Het perceel is 151 m². In Aldenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aldenhof 6607 en wat betekent dat?

Aldenhof 6607 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Aldenhof?

De wijk Aldenhof in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aldenhof?

Vanuit Aldenhof 6607 in Aldenhof bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aldenhof?

Zorg en onderwijs in de buurt van Aldenhof 6607: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.4 km.