Tussenwoning Aldenhof 5203 Nijmegen

Aldenhof 5203, 6537 CT Nijmegen

138 m² Bouwjaar 1968 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Aldenhof 5203 is een tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 154 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
455 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Aldenhof 5203

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aldenhof 5203

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Nijmegen

2525 Inwoners
1185 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1135 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Aldenhof
36% Koopwoningen
5.445 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aldenhof 5203

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Aldenhof 5203

Wat is de geschatte woningwaarde van Aldenhof 5203?

De prijsindicatie voor Aldenhof 5203 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Aldenhof is €257.000. Dat komt neer op circa €1.862 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aldenhof 5203 zich tot de wijk Aldenhof?

Aldenhof 5203 is een tussenwoning van 138 m² in de wijk Aldenhof. De buurt telt 1.135 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.445 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aldenhof 5203?

Aldenhof 5203 is een tussenwoning in Aldenhof, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Aldenhof 5203 vergeleken met de buurt?

Aldenhof 5203 heeft 138 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Aldenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aldenhof 5203 en wat betekent dat?

Aldenhof 5203 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aldenhof 5203?

Aldenhof 5203 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Aldenhof?

De wijk Aldenhof in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aldenhof?

Vanuit Aldenhof 5203 in Aldenhof bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.