Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 256 m²
- Perceeloppervlakte
- 1405 m²
- Inhoud
- 1149 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Weezenhof 2814 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m², een perceel van 1405 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weezenhof 2814
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Weezenhof is €336.000. Dat komt neer op circa €1.312 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeezenhof 2814 is een woonhuis van 256 m² in de wijk Weezenhof. De buurt telt 1.703 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.266 inwoners per km².
Weezenhof 2814 is een woonhuis in Weezenhof, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Weezenhof 2814 heeft 256 m² woonoppervlakte en 1149 m³ inhoud. Het perceel is 1405 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Weezenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weezenhof 2814 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-08-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 77.13 kg/jaar.
Weezenhof 2814 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Weezenhof in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Weezenhof 2814 in Weezenhof bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weezenhof 2814: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.9 km.