Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Inhoud
- 462 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Weezenhof 3736 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 171 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weezenhof 3736
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Weezenhof is €336.000. Dat komt neer op circa €2.507 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeezenhof 3736 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Weezenhof. De buurt telt 1.703 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.266 inwoners per km².
Weezenhof 3736 is een woonhuis in Weezenhof, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Weezenhof 3736 heeft 134 m² woonoppervlakte en 462 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Weezenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weezenhof 3736 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.22 kg/jaar.
Weezenhof 3736 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Weezenhof in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Weezenhof 3736 in Weezenhof bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weezenhof 3736: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.9 km.