Streetview Weezenhof 7222 Nijmegen

Weezenhof 7222, 6536 BS Nijmegen

184 m² Bouwjaar 1972 6 kamers Label D

Weezenhof 7222 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 725 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
725 m²
Inhoud
786 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Weezenhof 7222

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weezenhof 7222

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Nijmegen

3555 Inwoners
1740 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1703 Woningvoorraad
€336.000 Gem. woningwaarde Weezenhof
56% Koopwoningen
4.266 Inwoners per km²

Locatie van Weezenhof 7222

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Weezenhof 7222

Wat is de geschatte woningwaarde van Weezenhof 7222?

De prijsindicatie voor Weezenhof 7222 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Weezenhof is €336.000. Dat komt neer op circa €1.826 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weezenhof 7222 zich tot de wijk Weezenhof?

Weezenhof 7222 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Weezenhof. De buurt telt 1.703 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weezenhof 7222?

Weezenhof 7222 is een woonhuis in Weezenhof, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Weezenhof 7222 vergeleken met de buurt?

Weezenhof 7222 heeft 184 m² woonoppervlakte en 786 m³ inhoud. Het perceel is 725 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Weezenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weezenhof 7222 en wat betekent dat?

Weezenhof 7222 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-07-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weezenhof 7222?

Weezenhof 7222 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Weezenhof?

De wijk Weezenhof in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weezenhof?

Vanuit Weezenhof 7222 in Weezenhof bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.4 km.