Eengezinswoning, tussenwoning Mr. van Houtenstraat 4 Nijmegen

Mr. van Houtenstraat 4, 6535 XP Nijmegen

80 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Mr. van Houtenstraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 171 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
272 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mr. van Houtenstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mr. van Houtenstraat 4

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.09
CO₂-emissie
2508.02 kg/m²

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

10125 Inwoners
5975 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5074 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Hatert
29% Koopwoningen
6.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mr. van Houtenstraat 4

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Mr. van Houtenstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Mr. van Houtenstraat 4?

De prijsindicatie voor Mr. van Houtenstraat 4 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Hatert is €265.000. Dat komt neer op circa €3.312 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mr. van Houtenstraat 4 zich tot de wijk Hatert?

Mr. van Houtenstraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning van 80 m² in de wijk Hatert. De buurt telt 5.074 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mr. van Houtenstraat 4?

Mr. van Houtenstraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hatert, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mr. van Houtenstraat 4 vergeleken met de buurt?

Mr. van Houtenstraat 4 heeft 80 m² woonoppervlakte en 272 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Hatert ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mr. van Houtenstraat 4 en wat betekent dat?

Mr. van Houtenstraat 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2508.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mr. van Houtenstraat 4?

Mr. van Houtenstraat 4 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Hatert?

De wijk Hatert in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 10.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hatert?

Vanuit Mr. van Houtenstraat 4 in Hatert bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.