Streetview Drakensteinstraat 10 Nijmegen

Drakensteinstraat 10, 6535 MS Nijmegen

47 m² Bouwjaar 1964 Label C

Drakensteinstraat 10 is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
47 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Drakensteinstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drakensteinstraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.89
CO₂-emissie
5335.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

10125 Inwoners
5975 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5074 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Hatert
29% Koopwoningen
6.695 Inwoners per km²

Locatie van Drakensteinstraat 10

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Drakensteinstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Drakensteinstraat 10?

De prijsindicatie voor Drakensteinstraat 10 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Hatert is €265.000. Dat komt neer op circa €5.638 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drakensteinstraat 10 zich tot de wijk Hatert?

Drakensteinstraat 10 is een appartement van 47 m² in de wijk Hatert. De buurt telt 5.074 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drakensteinstraat 10?

Drakensteinstraat 10 is een appartement in Hatert, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Drakensteinstraat 10 vergeleken met de buurt?

Drakensteinstraat 10 heeft 47 m² woonoppervlakte. In Hatert ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drakensteinstraat 10 en wat betekent dat?

Drakensteinstraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-05-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5335.23 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hatert?

De wijk Hatert in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 10.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hatert?

Vanuit Drakensteinstraat 10 in Hatert bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hatert?

Zorg en onderwijs in de buurt van Drakensteinstraat 10: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.