Tussenwoning Loevesteinstraat 83 Nijmegen

Loevesteinstraat 83, 6535 KX Nijmegen

89 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Loevesteinstraat 83 is een tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 167 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
315 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Loevesteinstraat 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loevesteinstraat 83

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
193.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

10125 Inwoners
5975 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5074 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Hatert
29% Koopwoningen
6.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loevesteinstraat 83

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Loevesteinstraat 83

Wat is de geschatte woningwaarde van Loevesteinstraat 83?

De prijsindicatie voor Loevesteinstraat 83 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Hatert is €265.000. Dat komt neer op circa €2.978 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loevesteinstraat 83 zich tot de wijk Hatert?

Loevesteinstraat 83 is een tussenwoning van 89 m² in de wijk Hatert. De buurt telt 5.074 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loevesteinstraat 83?

Loevesteinstraat 83 is een tussenwoning in Hatert, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Loevesteinstraat 83 vergeleken met de buurt?

Loevesteinstraat 83 heeft 89 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Hatert ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loevesteinstraat 83 en wat betekent dat?

Loevesteinstraat 83 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-25. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loevesteinstraat 83?

Loevesteinstraat 83 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hatert?

De wijk Hatert in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 10.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hatert?

Vanuit Loevesteinstraat 83 in Hatert bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.