Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 1097 m²
- Perceeloppervlakte
- 434 m²
Tarweweg 23 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 1097 m² en een perceel van 434 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tarweweg 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
1 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
4.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Goffert is €340.000. Dat komt neer op circa €310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTarweweg 23 is een woonhuis van 1097 m² in de wijk Goffert. De buurt telt 1.087 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 800 inwoners per km².
Tarweweg 23 is een woonhuis in Goffert, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Tarweweg 23 heeft 1097 m² woonoppervlakte. Het perceel is 434 m². In Goffert ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tarweweg 23 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Goffert in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Tarweweg 23 in Goffert bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tarweweg 23: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Goffert: restaurant (1 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Tarweweg 23 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Goffert. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.