Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 21 m²
Nieuwe Dukenburgseweg 607 is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 21 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Dukenburgseweg 607
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
1 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
4.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Goffert is €340.000. Dat komt neer op circa €16.190 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Dukenburgseweg 607 is een appartement van 21 m² in de wijk Goffert. De buurt telt 1.087 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 800 inwoners per km².
Nieuwe Dukenburgseweg 607 is een appartement in Goffert, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Nieuwe Dukenburgseweg 607 heeft 21 m² woonoppervlakte. In Goffert ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Dukenburgseweg 607 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 48.56 kg/jaar.
De wijk Goffert in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Nieuwe Dukenburgseweg 607 in Goffert bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Dukenburgseweg 607: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Goffert: restaurant (1 km), cafe (1.5 km).