Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Inhoud
- 250 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Laatst bekende transactie
- Periode 2018 tot 2022
Polderstraat 29 is een bovenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Polderstraat 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
3.8 kmWONINGDELERS OPGELET: Keurige bovenwoning met zonnige balkon gelegen in rustige woonwijk, nabij Goffertpark, en winkelcentrum. De ligging is…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Polderstraat 29 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Hatertse Hei is €359.000. Dat komt neer op circa €5.609 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPolderstraat 29 is een bovenwoning van 64 m² in de wijk Hatertse Hei. De buurt telt 1.963 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.821 inwoners per km².
Polderstraat 29 is een bovenwoning in Hatertse Hei, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Polderstraat 29 heeft 64 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Hatertse Hei ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Polderstraat 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.47 kg/jaar.
Polderstraat 29 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Hatertse Hei in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 4.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Polderstraat 29 in Hatertse Hei bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Polderstraat 29: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.