Portiekflat (appartement) Pijlstaarthof 20 Nijmegen

Pijlstaarthof 20, 6533 SK Nijmegen

68 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Pijlstaarthof 20 is een portiekflat (appartement) in Nijmegen, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
234 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Pijlstaarthof 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pijlstaarthof 20

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
277.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
402.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0.6%
CO₂-emissie
73.54 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Nijmegen

4055 Inwoners
2160 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1963 Woningvoorraad
€359.000 Gem. woningwaarde Hatertse Hei
50% Koopwoningen
6.821 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pijlstaarthof 20

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Pijlstaarthof 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Pijlstaarthof 20?

De prijsindicatie voor Pijlstaarthof 20 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Hatertse Hei is €359.000. Dat komt neer op circa €5.279 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pijlstaarthof 20 zich tot de wijk Hatertse Hei?

Pijlstaarthof 20 is een portiekflat (appartement) van 68 m² in de wijk Hatertse Hei. De buurt telt 1.963 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.821 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pijlstaarthof 20?

Pijlstaarthof 20 is een portiekflat (appartement) in Hatertse Hei, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pijlstaarthof 20 vergeleken met de buurt?

Pijlstaarthof 20 heeft 68 m² woonoppervlakte en 234 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Hatertse Hei ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pijlstaarthof 20 en wat betekent dat?

Pijlstaarthof 20 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-04-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 73.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pijlstaarthof 20?

Pijlstaarthof 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hatertse Hei?

De wijk Hatertse Hei in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 4.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hatertse Hei?

Vanuit Pijlstaarthof 20 in Hatertse Hei bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.