Streetview Burgemeester Daleslaan 50 Nijmegen

Burgemeester Daleslaan 50, 6532 CM Nijmegen

220 m² Bouwjaar 1896 7 kamers Label B

Burgemeester Daleslaan 50 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 2350 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
2350 m²
Inhoud
1000 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Daleslaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Daleslaan 50

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
142.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.2%
CO₂-emissie
33.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Nijmegen

2625 Inwoners
1350 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1087 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Goffert
26% Koopwoningen
800 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Daleslaan 50

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Burgemeester Daleslaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Daleslaan 50?

De prijsindicatie voor Burgemeester Daleslaan 50 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Goffert is €340.000. Dat komt neer op circa €1.545 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Daleslaan 50 zich tot de wijk Goffert?

Burgemeester Daleslaan 50 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Goffert. De buurt telt 1.087 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 800 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Daleslaan 50?

Burgemeester Daleslaan 50 is een woonhuis in Goffert, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Daleslaan 50 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Daleslaan 50 heeft 220 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 2350 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Goffert ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Daleslaan 50 en wat betekent dat?

Burgemeester Daleslaan 50 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Daleslaan 50?

Burgemeester Daleslaan 50 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Goffert?

De wijk Goffert in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goffert?

Vanuit Burgemeester Daleslaan 50 in Goffert bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3 km.