Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 172 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
- Inhoud
- 671 m³
- Kamers
- 7
Professor Schrijnenstraat 5 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 172 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €540.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Professor Schrijnenstraat 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Galgenveld is €540.000. Dat komt neer op circa €3.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenProfessor Schrijnenstraat 5 is een woonhuis van 172 m² in de wijk Galgenveld. De buurt telt 2.739 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.971 inwoners per km².
Professor Schrijnenstraat 5 is een woonhuis in Galgenveld, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Professor Schrijnenstraat 5 heeft 172 m² woonoppervlakte en 671 m³ inhoud. Het perceel is 172 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Galgenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €540.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Professor Schrijnenstraat 5 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-06-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.05 kg/jaar.
Professor Schrijnenstraat 5 heeft 7 kamers.
De wijk Galgenveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €540.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Professor Schrijnenstraat 5 in Galgenveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.