Streetview van Slichtenhorststraat 88 Nijmegen

van Slichtenhorststraat 88, 6524 JV Nijmegen

129 m² Bouwjaar 1916 5 kamers 3 slaapkamers Label D

van Slichtenhorststraat 88 is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €540.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
129 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor van Slichtenhorststraat 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Slichtenhorststraat 88

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Nijmegen

6890 Inwoners
4465 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2739 Woningvoorraad
€540.000 Gem. woningwaarde Galgenveld
55% Koopwoningen
6.971 Inwoners per km²

Locatie van van Slichtenhorststraat 88

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over van Slichtenhorststraat 88

Wat is de geschatte woningwaarde van van Slichtenhorststraat 88?

De gemiddelde woningwaarde in Galgenveld is €540.000. Dat komt neer op circa €4.186 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Slichtenhorststraat 88 zich tot de wijk Galgenveld?

van Slichtenhorststraat 88 is een appartement van 129 m² in de wijk Galgenveld. De buurt telt 2.739 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.971 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Slichtenhorststraat 88?

van Slichtenhorststraat 88 is een appartement in Galgenveld, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is van Slichtenhorststraat 88 vergeleken met de buurt?

van Slichtenhorststraat 88 heeft 129 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Galgenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €540.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Slichtenhorststraat 88 en wat betekent dat?

van Slichtenhorststraat 88 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-10-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Slichtenhorststraat 88?

van Slichtenhorststraat 88 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Galgenveld?

De wijk Galgenveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €540.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Galgenveld?

Vanuit van Slichtenhorststraat 88 in Galgenveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.