Herenhuis, tussenwoning van Slichtenhorststraat 71 Nijmegen

van Slichtenhorststraat 71, 6524 JL Nijmegen

256 m² Bouwjaar 1911 11 kamers 7 slaapkamers Label E

van Slichtenhorststraat 71 is een herenhuis, tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m², een perceel van 297 m² en 11 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €540.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
256 m²
Perceeloppervlakte
297 m²
Inhoud
1155 m³
Kamers
11
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€960.000 tot €1.210.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor van Slichtenhorststraat 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Slichtenhorststraat 71

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
224.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
296.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.35 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (120.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Nijmegen

6890 Inwoners
4465 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2739 Woningvoorraad
€540.000 Gem. woningwaarde Galgenveld
55% Koopwoningen
6.971 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Slichtenhorststraat 71

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over van Slichtenhorststraat 71

Wat is de geschatte woningwaarde van van Slichtenhorststraat 71?

De prijsindicatie voor van Slichtenhorststraat 71 ligt rond €960.000 tot €1.210.000. De gemiddelde woningwaarde in Galgenveld is €540.000. Dat komt neer op circa €2.109 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Slichtenhorststraat 71 zich tot de wijk Galgenveld?

van Slichtenhorststraat 71 is een herenhuis, tussenwoning van 256 m² in de wijk Galgenveld. De buurt telt 2.739 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.971 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Slichtenhorststraat 71?

van Slichtenhorststraat 71 is een herenhuis, tussenwoning in Galgenveld, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is van Slichtenhorststraat 71 vergeleken met de buurt?

van Slichtenhorststraat 71 heeft 256 m² woonoppervlakte en 1155 m³ inhoud. Het perceel is 297 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Galgenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €540.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Slichtenhorststraat 71 en wat betekent dat?

van Slichtenhorststraat 71 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-10-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Slichtenhorststraat 71?

van Slichtenhorststraat 71 heeft 11 kamers waarvan 7 slaapkamers. De tuin is 120 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Galgenveld?

De wijk Galgenveld in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 6.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €540.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.