Streetview Kwakkenbergweg 62 A Nijmegen

Kwakkenbergweg 62 A, 6523 MN Nijmegen

194 m² Bouwjaar 1915 Label E

Kwakkenbergweg 62 A is een appartement in Nijmegen, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
194 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Kwakkenbergweg 62 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwakkenbergweg 62 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Nijmegen

1450 Inwoners
815 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
734 Woningvoorraad
€640.000 Gem. woningwaarde Kwakkenberg
52% Koopwoningen
1.013 Inwoners per km²

Locatie van Kwakkenbergweg 62 A

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Kwakkenbergweg 62 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwakkenbergweg 62 A?

De gemiddelde woningwaarde in Kwakkenberg is €640.000. Dat komt neer op circa €3.299 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwakkenbergweg 62 A zich tot de wijk Kwakkenberg?

Kwakkenbergweg 62 A is een appartement van 194 m² in de wijk Kwakkenberg. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.013 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwakkenbergweg 62 A?

Kwakkenbergweg 62 A is een appartement in Kwakkenberg, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kwakkenbergweg 62 A vergeleken met de buurt?

Kwakkenbergweg 62 A heeft 194 m² woonoppervlakte. In Kwakkenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwakkenbergweg 62 A en wat betekent dat?

Kwakkenbergweg 62 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Kwakkenberg?

De wijk Kwakkenberg in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kwakkenberg?

Vanuit Kwakkenbergweg 62 A in Kwakkenberg bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kwakkenberg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kwakkenbergweg 62 A: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 0.7 km.