Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 392 m²
- Perceeloppervlakte
- 2835 m²
Twaalf Apostelenweg 11 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 392 m² en een perceel van 2835 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Twaalf Apostelenweg 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kwakkenberg is €640.000. Dat komt neer op circa €1.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTwaalf Apostelenweg 11 is een woonhuis van 392 m² in de wijk Kwakkenberg. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.013 inwoners per km².
Twaalf Apostelenweg 11 is een woonhuis in Kwakkenberg, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Twaalf Apostelenweg 11 heeft 392 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2835 m². In Kwakkenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kwakkenberg in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Twaalf Apostelenweg 11 in Kwakkenberg bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Twaalf Apostelenweg 11: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Kwakkenberg: restaurant (0.8 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Twaalf Apostelenweg 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kwakkenberg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2016, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.